| lilwayne19 a întrebat:

As dori sa devin un ospatar, care imi zice daca este bine sa urmez aceasta >cariera?tonguetonguetonguebig grin

Răspuns Câştigător
| raluca18 a răspuns:

Depinde, eu cunosc pe cineva si castiga destui bani...

5 răspunsuri:
| Tormentor a răspuns:

Nu prea se castiga mult dar e cat de cat sa te intreti depinde daca tie iti place eu iti zic sa iti urmezi viselebig grin

| Cezar a răspuns:

Nu prea e banoasa, dar e bine decat nimic.

| xxdd a răspuns:

Paii. pentru inceput, cat inca esti tanar, si n`ai ce face este binisor + ai mai primi si bacsis. Dar pe viitor este bine sa gasesti altceva.

| alexaalbu a răspuns:

Nu stiu daca tie iti plc asa de mult dc sa nu devii? eu nu iti recomand deloc nu este deloc banoasa

| eugen_1045 a răspuns:

Se câştigă destul de bine din bacşişuri, depinde şi de locul unde vei lucra. Eventual îţi poţi căuta ceva în străinătate.

Locuri de muncă ca şi ospătar găseşti, uite şi câteva exemple: http://www.justjobs.ro/cauta-job/-/ospatar/