| Nelucojoc a întrebat:

As dori sa fac un TOP al slujbelor part-time sau flexi-time ce se pot face lejer pe internet fara contacte la sediu. Astept parerile DVS, la prima mânā, cu specificatiile legate de costuri-beneficii, ore lucrate, cu cat va plateste per ora, cat este de placut job-ul si alte observatii pertinente.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Programare. nu ai niciun cost, trebuie doar sa stii meserie si esti platit foarte bine

| MihaiSpeedster a răspuns:

Videochat. Habarnam câte ore, ce costuri sau beneficii. Zic și eu așa…