| Tequila23 a întrebat:

As dori sa fiu o blogarita de succes!
Cum pot fi?
Pt inceput va rog sa dati un like + o intrebare pe wall. Iar daca voi face 100 de likes voi pune VIDEO. Va rog, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| GabyG a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai vocabularul bogat, sa nu ai greseli si sa ai imaginatie buna sa fi blogger. Cu cat ai idei mai originale, interesante cu atat castigi mai multi vizitatori

1 răspuns:
| johnyxus a răspuns:

Pai trebuie sa ai un aspect placut in primul rand, sa fii sociabila, glumeata, sa ai idei originale si sa stii cum sa atragi lumea.