| RebelafaraNume a întrebat:

As dori sa-mi fac canal de youtobe pe care sa postez experientele mele horror, cum ma joc ouija, eventual sa vizitez o casa bantuita, sa fac Blody Mary, etc. Dar imi e frica ca voi primi comentarii rautacioase fiindca sunt urata si sunt rrita si ssita plus ca am polipi si amigdalita! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Arthiom a răspuns:

Puteai sa fii frumusetea de pe lume ca oricum se gaseau alte motive pentru comentarii rautacioase. Deci daca vrei sa faci un canal de Youtube, fa-l, pe langa hateri, vor fi si oameni care sa te aprecieze, fiecare e frumos/atractiv in felul lui/ei.winking

| Arthiom a răspuns (pentru Arthiom):

Amigdalita se vindeca, polipii nu se vad, asta e, fiecare are o hiba.

4 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Lasa-te de prostii. "rrita"; "ssita" nu sunt corect scrise. Daca n-ai carisma, n-o sa atragi niciun abonat, din cauza ca "experientele tale horror" nu exista si iti trebuie imaginatie, ceea ce nu cred ca ai la 10 ani.

| RebelafaraNume explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Imaginatie am... la vorbit stau mai greu

| Arthiom a răspuns (pentru RebelafaraNume):

Din moment ce vorbesti la o camera si nu direct in fata oamenilor ar trebui sa iti fie mai usor, acum sa fii atenta sa nu vii cu clisee sau sa te prostesti in sensul rau ca nimeni nu gaseste asta atractiv la un youtuber.