| anonimus1112 a întrebat:

As dori sa-mi incerc norocul in televiziune ca si actrita. Stiti cumva de unde pot afla mai multe despre casting-uri? Adica unde ar trebui sa merg si de unde pot afla inainte unde se tin.

Răspuns Câştigător
| Madysss a răspuns:

Poi 1 Poti sa iti depui un cv pe site-ul Twist Media este foarte bine pletit. happy. sau poti sa te duci sa dai o proba. la unirii happy faci niste poze dar platesti o taxa de 60 de lei. happy amandoua sunt foarte sigure happy dar trebuie sa fii major ca sa ai mai mult avantaj :* succes happy

2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Intra pe anuntultelefonic.ro si in stanga ai sa gasesti " cautare rapida" scrie acolo casting si iti vor aparea direct anunturile si poti suna sa intrebi detalii.multa bafta

| 7Mary7 a răspuns:

Cauta pe net sau fii atenta pentru ca mai anunta si pe la televizor uneori.