| dcht a întrebat:

As putea face 2 facultati in acelasi timp? As vrea sa fac arta si limbi straine, cam cat de greu este si care ar fi costurile (stiu ca cel putin una trebuie platita)?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este interzis dar nu stiu daca o sa poti rezista la ambele.
Cat o sa platesti depinde de fiecare facultate si doar de la facultate poti afla, cheltuielile de scolarizare sunt diferite de la cateva mii la cateva zeci de mii de lei.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poti, una trebuie platita.

| Lukasssz a răspuns:

Da,dar e f. f. greu, nu mai bine iti alegi o singura facultate? Gen una da buna?

Răspuns utilizator avertizat