| marialove777 a întrebat:

As putea sa-mi urmez visul de a deveni cantareata de succes intr-o trupa rock? parintii nu ma lasa! ce sa fac?

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Simplu:Zici ca ei si faci ca tine! happy

| zorialbi a răspuns:

Deschide filmuletul acesta cu Internet Explorer (nu Mozilla) si spune-mi ce parere ai, daca inca mai vrei sa faci parte dintr-o trupa rock:
http://www.sfaturiortodoxe.ro/filme-video/satanismul-in-muzica-rock.php

| ChildrenOfBodom a răspuns:

Pai poate parintilor li se pare prea "absurd" sau cred ca esti inca prea mica, oricine ar trebui sa isi indeplineasca visul oricat de absurd este, poate este problema de bani sau li se pare ca nu canti bine, sa nu asculti MANELE niciodata caci asta iti schimba viata

| lolitagirl a răspuns:

Offff... dar pana la urma nu e viata ta? Nu tu alegi ce sa faci? Eu cred ca e viata ta tu iti urmezi visurile tu traiesti cu ele nu ei...winking urmeazati visurile.big grin

| Dragunov a răspuns:

Intra pe www.listenrock.com/forum si te ajutam noi cu cele mai bune sfaturi!

| martindop a răspuns:

Cauta prieteni in cluburi nu astepta sa fi cautata.parintii o sa fie de acord oricum.doar fac pe sefii