| crystal7892 a întrebat:

As vrea mult sa devin model, adica am 12 ani si 1.73(slabuta). Toti imi spun ca meseria aceasta imi șade, dar un pic mi-e frica, nu stiu de ce, mai ales de fotosesiunile de nuditate.
Acum toti ma numesc girafa sau,,wow ce inalta esti!,, si cam ma intimideaza faptul si as vrea sa le arat ca fetele inalte sunt niste fete foarte frumoase, care pot ajunge departe.
Mai este o problema, nu stiu cum sa le spun parintilor, m-am gandit sa fac cu prietena mea niste poze si sa le arat parintilor, ca chiar ies bine in poze, adica, stiti voi...

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

"fotosesiunile de nuditate" la 12 ani?

Pentru ce pedofil violator in serie vrei sa pozezi?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu prea ai cum la aceasta varsta big grin

| VladIlle a răspuns:

Ma tu. DA tu. Futomodela. Nu-i nicio problema sa pozezi nuda fiindca oricum ti se va duce virginitatea pe apa sambetei fix dupa ce vei citi mesajul. Si nu, nu sunt pedofil. Urat-o din Carpati

| KillaNoFilla a răspuns:

Ial pe unul dintre parinti(care acepta mai usor) si spune-i ca te-ar interesa, sa incerci sa vezi cum e model.

| Artemisia a răspuns:

Am 19 ani si mai aud de la diferite persoane ca imi recomanda aceasta meserie, insa nu as face asta, nu este un job serios, vei intra in contact cu oameni cu caracter urat, iar dupa ce vei inainta in varsta nu va mai avea nimeni nevoie de tine. Gandeste-te la ceva serios. Ai 12 ani, la varsta asta eu inca confectionam haine la papusi sincer.