| Dms a întrebat:

As vrea sa dau la automatica dar am o intrebare dupa terminare facultati as vrea sa montez plc-uri etc si sa le codez adica pe romneste sa fiu cu surubelnita in mana nu sa stau la un calcuator sa fac scheme electrice exista jobur de automatisti asa? multumesc anticipat

1 răspuns:
| Goguletzu a răspuns:

Da, poți merge și pe electronica. Te ajuta mult profilul de Automatică, e bine ca la sfârșit sa înțelegi și modul de programare al lucrurilor făcute de tine. Spor