| eeemmmaaa333 a întrebat:

As vrea sa devin profesor de matematica sau de fizica. Pot sa fac facultatea la distanta ID pentru una dintre cele 2 materii? daca pot sa fac facultatea la distanta imi ziceti ce facultate este, va rog frumos!

2 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Ce profesorul lui peste vrei sa devii tu cu asemenea facultate?

| Cristina_Neacsu_1994 a răspuns:

Nu stiu daca este la distanta pentru materiile astea dar exista sigur pentru altele...insa am auzit ca in curand nu o sa se mai accepte in scolile de stat asemenea pregatire! sa fim seriosi ca nu se invata nimic la distanta si nu cred ca ai avea ce sa le predai copiilor. ca sa fii sigura mai bine faci o facultate la zi! daca nu poti chiar acum faci o pauza, ai timp sa te gandesti! munlt noroc.