| Ionel221 a întrebat:

As vrea sa fac cursuri de bucatar, imi place mult sa gatesc.
Nu stiu daca se castiga bine, dar cu cat prind mai multa experienta cu atat va fi mai bine.
Ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Este foarte bine, si se plateste bine daca desigur stii ce faci, deci multa bafta.

| RAY a răspuns:

Multa munca, banii putini, batai de joc din partea multor patroni, da daca isi place invata

| Ionel221 explică (pentru RAY):

Daca e ceva gen >hells chicken ma descurc laughing

| Resurrection a răspuns:

Cel mai bine e sa faci ce iti place, astfel nu simti ca muncesti si devii si bun in ce faci, iar daca esti bun cu siguranta vei fi si bine platit.

| smart01 a răspuns:

Daca este ceva ce iti place, de ce nu? Nu se plateste chiar atat de prost, depinde foarte mult si in ce restaurant ajungi. Toti care isi doresc sa faca un curs de bucatar sa fie atenti si sa aleaga unul acreditat, care ofera o buna parte teoretica, precum si una practica, altfel sunt bani cheltuiti degeaba. Va pot recomanda acest curs de bucatar: http://sbinfo.ro/curs-bucatar/