| Cosmin483 a întrebat:

As vrea să fac facultatea în Franța. O facultate de gastronomie. Știți voi niște facultăți foarte bune? Ma puteți ajuta și cu niște detalii? Adică câți ani va dura, locul, prețul etc.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pentru gastronomie nu sunt facultăți sunt cursuri.
Ai aici toată informația.
https://www.studyrama.com/......isine-1008

| MValentin a răspuns:

Vorbește cu cei de la edmundo, baietii de acolo te ajuta cu fiecare detaliu si te suna chiar din 3 in 3 zile sa te ajute pana te hotărăști. Bafta si nu stiu daca e in franta. nu stiu sigur

| Darvid a răspuns:

Da Cambridge-ul și te poți duce în afara și iei bursa de merit vreo 500$