Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa fac o facultate, dar probabil o sa intru la taxa. As putea sa ma intretin cam singura la facultate din 5-6 milioane pe luna. Caminul sau chiria sa zicem ca iasa din discutie daca as sta la cineva cunoscut, probabil ca nu mi-ar lua bani de chirie. Eventual uneori bani de mancare in casa. As gasi job pe 5-6 milioane si sa fac si facultatea. Mentionez ca sunt fata serioasa si nu pretind sa ajung animatoare, dansatoare, sau altele iar parintii nu prea au bani.

3 răspunsuri:
| Zale6 a răspuns:

Asa si ce sa ti facem noi?laughing)

| neutrino a răspuns:

Intentiile tale sunt laudabile tinand seama ca esti o fata serioasa, dar nu am inteles ce doresti de la noi.

| miranda90 a răspuns:

laughing)) Asta-i buna. Am uitat sa pun intrebarea. Se poate sau nu? Adica stiu eu ...ma-s descurca? A mai procedat cineva asa? Si imi cer scuze pentru greseala.