| Gabriel123Gaby a întrebat:

AS vrea sa fac un site...despre ce sa il fac caa sa am mai multi vizitatori foarte multi vizitatori

Răspuns Câştigător
| Bogdanovici24 a răspuns:

Salut.Eu as zice sa te interesezi in primul rand daca exista deja ideea ta.Te sfatuiesc sa vezi cate site-uri mai exista pe aceeasi ideea a ta si daca se merita.Ce pot sa-ti zic, despre idei, as zice sa incerci ceva ce nu prea exista pe net, ceva ce cu adevarat ii intereseaza pe oameni, site-ul trebuie sa fie de incredere si realizat/intretinut foarte bine.Cateva idei: informatii legate de cazare pe litoral( cel putin eu am vazut multe site-uri de acest gen insa care publica tarife total eronate), tutoriale care sunt cautate(de ex in domeniul telefoane, computere, software) nu stiu ce sa-ti zic...ideea e ca trebuie sa fie autentic/original deci nu iti pot da o idee concreta, fiindca trebuie sa fie a ta. Sper ca te-am ajutat.