| sdasfgasgaads a întrebat:

As vrea sa imi aflu notele la bac dar nu pot sa le gasesc pe edu (am dat bacul in 2015), mentionez ca nu am acces la diploma de bac sau foaia matricola.

4 răspunsuri:
| Bisbiavatar12 a răspuns:

Aici ai rezultatele din 2015 oficiale, dupa contestatii : http://static.bacalaureat.edu.ro/2015/rapoarte_sept/
esti sigur ca ai verificat dupa acelasi site?
Trebuie sa fii acolo, este imposibil sa nu fi

| sdasfgasgaads explică (pentru Bisbiavatar12):

Dau pe judet si nu apare nimic dupa

| Bisbiavatar12 a răspuns (pentru sdasfgasgaads):

Ah, da. Si eu am avut problema asta privind evaluarea nationala. Cum zicea si Johni, du-te la secretariat

| Jono a răspuns:

Incearca sa dai o fuga pana la secretariatul liceului care l-ai absolvit. Te ajuta ei. Si mai cauta pe edu sigur esti acolo.