| GeOrGeNuSh a întrebat:

As vrea sa imi spuna si mie cineva daca se poate cum pot sa devin o dansatoare?
imi doresc tare mult astahappy

Răspuns Câştigător
| goodpitzi a răspuns:

Nu-ti trebuie cursuri de dans pentru cluburi, nu! Iti trebuei corp bine lucrat, miscari lascive si dezinhibare! Modul in care se obtine un job de dansatoare: te interesezi unde se fac angajari si apoi urmeaza castingul! Bafta!

9 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Sti sa te misti, dai din fund bine?
atunci totul e ooook thumbs up

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Caut-o pe marea Jasmin, care are o scoala speciala, si vezi ce zice, daca le ai cu unduirile, ritmurile, simtul!

| MisterKat a răspuns:

Daca stii sa dansezi, am vazut un anunt la Music Channel in care spunea ca se face o preselectie pentru dansatoare la Andreea Banica, parca in 20 Iunie la sediul Music Channel din Bucuresti. Aici ai site-ul, poate acolo sunt mai multe detalii: www.1music.ro
Succes!
Daniel.

| Moneyandfame a răspuns:

Adevarul asta e.Sa dai din cur si tate e mai usor decat o munca dusa cu capul.Iti doresc succesURI!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
În mod normal trebuie să ai un curs de dans ca să poți promova într-un club de fițe, spectacole, cabaret.
Informeză-te la un centru de cursuri de la tine din localitate.
Succes.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la un club de striptease si te angazeji, evident daca intrunesti criteriile de competenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal si eu imi dores dar poate intr-o zi o sa devenim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wezi ca betty de la etnic cauta dansatoare ia legatura cu ea sau cu impresarul ei site-ul ei e : www.bettystroe.ro

| Ace a răspuns:

Urmeaza cursuri de dans, iar impreuna cu trupa participati la diverse concursuri, poate ai nororc si la unul dintre acestea te "descopera cineva"