| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa lucrez si eu pe timp de vara, sunt din timisoara am 17 ani... si nu imi gasesc de lucru

Răspuns Câştigător
| RedAppLe a răspuns:

Salut.S-ar putea sa am eu o oferta.Trimite-mi id-ul tau de mess si mai vorbim acolowinking

3 răspunsuri:
| sHE_4618 a răspuns:

Buna. Si eu am cautat de lucru, am 18 ani si degeaba. Mi s-a cerut diploma de bacalaureat. Slabe sanse sa gasesti pe 'vremurile astea' dar totusi, succes!

| PrecioussGirl a răspuns:

Ca promoter ai putea...

| anutza a răspuns:

Poti incerca la Oriflame te pot inscrie eu sunt lider e-mail ln_anamaria@yahoo.com iti pot trimite si o prezentare daca imi dai un e-mail