| wrestlingdemic a întrebat:

As vrea sa ma angajez si eu la televiziune, dar voiam sa aflu niste informatii foarte utile ca sa vad daca mi se potriveste acest job, intrebarea e implica foarte multa munca? Ca eu nu as fi dispus sa fac.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Orice job implica foarte multa munca. Nu spui nici la ce job te referi. Dar daca nu esti dispus, nu mai incerca degeaba.
Oricum, acolo nu se intră chiar asa usor.

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca implica foarte multa munca, ca doar nu te angajeaza nimeni sa te plateasca fara sa faci nimic.
Intra pe site-ul televiziunii si vezi ce posturi/pozitii au vacante si care sunt conditiile de munca, dar ca incepator, fi pregatit sa muncesti 10-12 ore zilnic, pana inveti si te descurci la jobul respectiv, ca asa este peste tot, unde sunt pozitii bune si foarte solicitate.

| johnnny123 a răspuns:

Și ca ce ai vrea să te angajezi la televiziune dacă din start spui că nu ești dispus să muncești? Ca decor pe platouri? Poate vor lipi niște frunze de tine cu super-glue și te vor ține pe post de ficus.