| Vlad22082003 a întrebat:

As vrea sa ma apuc de Youtube si vreau sa fac ceva ce nu a facut nimeni dar referitor la gaming si plus de asta vreau sa fiu anonim fara voce fara camera, vreau sugestii

Răspuns Câştigător
| Noone09 a răspuns:

Nu o sa ai sanse fara voce fara camera lumea se plictiseste cand nu aude o voce de persoana in principala,, cumparati o masca si fa yt si o sa fie interesant cred eu si vocea modificata ar fi ceva cu adevarat interesant

| Vlad22082003 explică (pentru Noone09):

Mersi, promit ca daca ajung ceva mare cu ideea ta ma jur ca o sa te tin minte toata viata si o sa le spun tuturor ca dady de pe TPU a venit cu ideea

1 răspuns: