| UnnamedKM45 a întrebat:

As vrea sa ma fac actor, ce trebuie sa fac si cam cat se castiga din asta?

Răspuns Câştigător
| STyL3z a răspuns:

Trebuie sa mergi la un liceu pe profil de actorie.
si trebuie sa te pregatesti din timp pentru asta ca sa fi pregatita:*
si castigi destul de bine depinde de cat de talentata esti! mult noroc... sper ca te'am ajutatbig grin

FUNDA?big grin

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Liceul cu bacalaureat si o facultate de actorie. Castigul depinde de talentul si norocul tau.

| TheStory a răspuns:

Pana faci primul film mori de foame.

| JohnsAvalon a răspuns:

Salut,fiecare vrea sa divina actor si asta e inteles.in primul rind ca sa ai fani, trebuie sa fi frumoasa si nu grasa mai ales sa fii nebunatica invata-te sa plingi sa rizi si chiar sa ţipi tare,
''TREBUIE SA AI TALENT '' PROSTIE fiecare are talent doar trebuie sa stii sa-l folosesti, invatate sa cinte pe fonograma caci acum toti canta pe fonograma si au fani pe saturate. Imbracate stil, alegeti o vedeta si imbracate ca ea.si apoi poti sa te duci la un kiono studio sate propui la un rol in film ''sa nu-ti fie rusine" succes.

| UnnamedKM45 explică (pentru JohnsAvalon):

Wtf nimeni nu s-a prins k sunt baiat?