| deya100 a întrebat:

As vrea sa ma fac psiholog! Ce liceu si facultate trebuie sa fac?
Cat este salariu?(in prezent) Ce credeti este o meserie buna?
happy
Funda!

4 răspunsuri:
| 20ionel20 a răspuns:

Babes bolyai

| Ana0Maria a răspuns:

Orice liceu cu profil SS (Stiinte Sociale) si Facultatea de Psihologie. Cu putin noroc, salariul este bun daca iti deschizi un cabinet si devi cunoscuta. Este o meserie frumoasa, si buna cu putin noroc!

| NuStiuNimicNiciodata a răspuns:

Urmezi un liceu normal. Facultati de psihologie sunt destule. Salariul este prost in primul rand. Este o meserie buna.dar nu se castiga. Si eu voiam sa fiu psiholog pana mai multi profesori de psihologie m-au sfatuit sa nu o fac.e mult de munca pentru nimic. Oricum. Iti doresc succes daca te hotarasti sa dai la psihologie happy Vei avea nevoie

| MarioTGK a răspuns:

Orice liceu cu profil stiinte sociale
si da e bine platait depinde de caz primesti cam 100 lei pe sedinta