| Claudia_3811 a întrebat:

As vrea sa ma inscriu la niste promotii! Sau la impartit pliante pe strada! Unde as putea sa ma inscriu in arad? Am aproape 16 ani! Oare m-ar primi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut
vezi ce pliante se impart si cauta adresa firmei care trebuie sa fie pe aceste pliante, apoi ii contactezi direct la sediu cu cererea ta si cu un CV imprimat dinainte
in alta varianta vezi chiar la tine acasa cand vin tineri ce pun in cutiile postale diverse pliante si intreaba-i fara jena unde sunt adresele si persoanele pe care trebuie sa le contactezi pentru contract
cand semnezi contractul ar fi indicat sa-l vada unul dintre parintii tai, sa-l citeasca atent, sau un alt adult cu care te intelegi bine
vezi sa fie clare atributiile tale si interesele tale ca sa nu ai neplaceri la final de luna - la salar
felicitari pentru idee

1 răspuns:
| ioana_5244 a răspuns:

Da normal ca te-ar primihappy doar ca trebuie sa cauti firmele care impart pliante.cauta in ziar sau nu stiu la magazinul real erau chestii de genu cu promotii la tot felul de produse. sper ca te-am putut ajuta