| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma interesez despre astrologie.Stiu ca sunt 2 programe care se folosesc la observatorul din Cluj si sunt sigura ca nu numai acolo. Unul din ele il am, Stellarium...dar cum se numeste al 2-lea?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuze,si eu stiu doar de Stellarium...

| AstroAlex59 a răspuns:

Sper sa clarifici intrebarea ca sa iti pot da un raspuns...winking

| AstroAlex59 a răspuns:

Cred ca este o greseala in intrebarea ta, ziceai ca esti interesat/a de astrologie, astrologia se ocupa cu zodii si chestii de gen, iar astronomia se acupa cu studiul planetelor, al Universului..etcwinking

| 2Names a răspuns (pentru AstroAlex59):

Oh,abia am observat.Da, e vorba de astronomie.Mersi de corectare!