| Romtelecom2221211112212 a întrebat:

As vrea sa stiu daca la Academia de Politie din Bucuresti este regimul atat de strict cum spun foarte multi...ma refer fata de un liceu militar sau ceva de genul.Ma intereseaza sa stiu daca odata la un timp te lasa sa iesi in oras, sa vi acasa etc.
Multumesc!

1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

Da normal ca primesti permisiuni. insa asta nu se intampla tot timpul. este un regim strict, pentru ca in meseria pe care o vei urma este necesara o responsabilitate si o conduita ireprosabila.