| aniohetova a întrebat:

As vrea sa stiu si eu daca este cineva care este student la medicina sau vrea sa dea.Sunt interesata de aceasta facultate si as vrea sa aflu cat mai multe de la cei care au intrat love struck

Răspuns Câştigător
| deeeeeebora a răspuns:

Eu as vrea sa dau.As vrea sa aflu mai multe despre medicina... poate un orar zilnic a unui student la medicina, daca majoriatea invata si in timpul anului sau doar a sesiunii, daca materia se poate intelege usor sau sunt multe dificultati in intelegerea acestora

1 răspuns:
| Denniisa a răspuns:

Ce ai vrea sa stii?:-)