| yoyois a întrebat:

As vrea si eu sa fac niste filme / scurt metraje / reclame. Ma poate ajuta cineva problema nu e cu softu ca am toate programele "After fx, Photoshop, FL " da nu stiu daca si unde este cerere.

2 răspunsuri:
| anonymousexpert a răspuns:

Fii mai explicit/a si o sa primesti un raspuns cu siguranta. Nu inteleg de ce tip de cerere vorbesti.

| Enzo2011 a răspuns:

Pai cel mai bine dai anunt pe net ca faci astfel de lucruri nu ramane doar in camera sparand ca cineva o sa te sune cand tu nici nu ai dat anut sau nu ai vorbit cu alte firme din domeniu sau poate ai putea face un parteneriat cu ele adica ei iti dau clienti si tu faci filmuletele sau reclamele si impartiti suma la inceput pana iti vei face un nume pe piata