| fluturasuali a întrebat:

Asi dori sa ma ajutati cu un raspuns...Am facut facultatea de management general, daca fac un curs de management de proiect credeti ca as putea sa ma angajez ca si manager de proiect sau este nevoie de master?

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Aici depinde de veleitatile tale de ''artist'' in domeniu. Daca esti genial in ceea ce faci si ii dai pe spate la interviu nu vei avea probleme altfel insa e nevoie de master NEAPARAT afara daca vrei sa lucrezi la o multinationala serioasa. Oricum, mai bine decat un curs poti incerca un atestat de profil la Bucuresti. Event Manager de exemplu. Depinde de tine. Succes