| Andrei26253 a întrebat:

Astăzi am fost la un interviu de angajare la un peco pe postul de casier.De luni trebuie să mă duc o saptamână de test să vadă dacă mă descurc. Mai exact cum se face?
Cum funcționează casa de marcat?
Așa în mare dacă ar putea să îmi explice cineva care a mai lucrat în domeniu. Precizez că nu am mai lucrat până acum nici unde e primul me job și mie frică să nu o dau în bară.

Răspuns Câştigător
| Enni999 a răspuns:

Heii! Si eu sunt casier la McDonald s.e usor. Nu trebuie sa calculezi tu nimic, doar sa cunosti banii. laughing
Tutorial :Bati pe casa suma pe care o primesti si iti calculeaza casa cat trebuie sa dai rest. Funda? :p

3 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

Vei vedea de luni, un angajat îți va arăta ce și cum.

| carevaescu a răspuns:

Vei fi ok. Nu-ti mai face griji, e floare la ureche

| haileewatson a răspuns:

Iti arata ei