| anonim_4396 a întrebat:

Ati avut sefi care au creat un mediu de lucru toxic? Dar sefi care creau un mediu de lucru pozitiv, placut? Dati exemple.

4 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Pe vapor dai de toti nebunii
Dar cateodata vin și persoane ok
Ore de munca multe, sta în ceafa ta pana la fix, da 10 job uri pe zi și la final întreabă de ce nu ai terminat laughing)
Partea ailaltă ne adunam toti pentru o gluma 10 minute de la 8 pana sa începem treaba, ne împărțeam în 2 echipe sa nu ne chinuim, terminam la program normal și Duminica era Duminica

| anonim_4396 explică (pentru Crackman):

Da, asa e.Dar daca o corabie are prea multi nebuni se scufunda.

Da - ambele posturi.

Mediu de lucru toxic - superior idiot, incompetent și ineficient care habar n-avea să relaționeze cu oamenii și mai ales să conducă o echipă. Om fără plan, dar cu obiective de atins. The worst case, adică.

Mediu de lucru plăcut - Om competent, profesionist, eficient, abilități foarte bune de comunicare și proiecta asupra întregii echipe ce avea mai bun din el (a.k.a oamenii aspirau să devină la fel ca el). (mă rog, ea, că era femeie)

| anonim_4396 explică (pentru Unknownzgw):

In ce orase? sau oras.