| marianamay a întrebat:

Au mai multe sanse cei care se duc personal la acea institutie unde se angajeaza decat cei care depun cv-ul pe net?

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Cei care se duc acolo si "ung" pe cine trebuie...

| tombraiderunderworld a răspuns:

Buna. Eu cred ca nu neaparat au mai multe sanse dar se pot da mai multe explicatii fata in fata si conteaza si prezenta adica ce fel de persoana esti cum vorbesti daca stii sa te prezinti, sa te comporti etc.big grin.iar daca de exemplu il pui pe net domnul sau doamna de acolo nu v-a stii daca esti de incredere. Asta-i parerea mea :* Pup >big grin

| Alexander1212 a răspuns:

Au mai multe sanse cei care se prezinta la sediul firmei care recruteaza angajati deoarece te vede fata in fata si isi face o parere despre tine in afara CV-ului si iti pot pune 2-3 intrebari despre tine care pot reprezenta un atu! Cel putin asa consider eu.

| Z0R0 a răspuns:

Cred ca cei care se duc personal la acea institutie. Asa seful te va cunoaste mai bine si isi va da seama daca esti mai potrivit(sau nu :]]) pentru acel post.