| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a întrebat:

Auziti eu am intrat la liceul economic profil economic din RM VALCEA ce se poate face din acest liceuhee hee bine si o facultate e o meserie utila in viata sa zic asa, banoasa etc. Spuneti tot ce stiti despre astahappy

Răspuns Câştigător
| ATHOS a răspuns:

Daca termini liceul poti urma o facultate : Stiinte Economice.
Daca o vei termina si pa aia foarte bine vei putea sa faci bani.
Iti doresc mult succes!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

J eu tot acolo sunt sa zica cei care mai snat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e un liceu bun din punctu meu de vedere si eu tot la economic invat

| Anisia13 a răspuns:

Si eu st acolo