| Daria166 a întrebat:

Auziti,stiiti cum as putea sa-mi dezvolt calitatile de spioni inca de mica...am 11 ani si am facut o pasiune pentru spionaj ...stiti cumva cum as putea intr.un fel,, sa ma perfectionez"?

3 răspunsuri:
| TheUnikBiby a răspuns:

Inspira-te din filme thinking

| Korb a răspuns:

O intrebare draguta. Sugerez mai intai sa citesti pe net, sau unde gasesti tu, ce inseamna sa fii un spion, cu ce se ocupa un spion. Sa te perfectionezi? incearca niste cursuri de karate, spionii stiu sa se lupte nu?

| Kirschen a răspuns:

Ești tare șmechera.