| RosselaFlou a întrebat:

Auzuti? Am o formatie cu sora si vara mea. Avem COREGRAFII, vestimentatie cantece si toate celelalte.DAR SE PARE CA NU NE PUTEM PUBLICA.Imediat am hotarat sa apelez la TPU.Ce putem face ca sa devenim conoscuti?

3 răspunsuri:
| GeorgeH17 a răspuns:

Formatie de muzica? inregistrativa cu o camera in timp ce cantati si va ajut eu.

| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

Romanii au talent.

| Prietenoasa a răspuns:

Concursuri, puneti pe you tobe adica fa-ti cont, fa-ti un blog, fa anunt pe TPU pe facebobok pe yahoo sa de genul asta imparte fluturasi si eu vreau sa fac o formatie da nu am cu cine.