| belanelu123 a întrebat:

Avand in vedere ca marti incepem scoala(iar maine o sa am de invatat)spuneti-mi ce sa fac acum(in ultimile ore de liniste laughing)) ) M-am plictisit foarte tare sad

Răspuns Câştigător
| itisnotimportant a răspuns:

Uita te la un film.

| belanelu123 explică (pentru itisnotimportant):

Stii vreun film sau serial coreean (m-am saturat de seriale turcesti)?!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Uita-te si tu la un film sau documentar sau citeste o carte.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Ce varsta ai cum te numesti ce clasa esti? De unde esti? Multumesc.Esti fată?

| Andreivladcarnatu22 a răspuns:

Cauta cel mai prost film si amuza-te de cat de prost e facut, jur ca merge, iti pierzi toata plictiseala. Iti recomand ''in umbra unui vis" laughing)) baftaa!