| NarcisaAnm a întrebat:

Aveți idee dacă în 2022 se mai recrutează elevi de la licee civile de profil mate info, la licee militare?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Doar daca renunti la liceul la care esti si dai examen la colegiile militare. Eu am avut colegi care au facut asa. Mai este o solutie: vezi-ti de liceul tau (traieste-ti tineretea sa nu fii incarcerata de tanara) si apoi dai examen la facultatile militare sau la Academia Militara! Eu asa am facut la vremea mea.

| Tudor_Andrei_2000_5tm6 a răspuns:

Nuu, a fost doar un an treaba asta, pentru suplimentarea locurilor.