| afrodita3333 a întrebat:

Aveti o lista cu lucruri pe care vreti sa le faceti in viata? Care ar fi aceea?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa am o garsoniera ca sa locuiesc in ea pentru ca un apartament cu 2 camere e prea mult pentru mine si e pacat sa stau (e pentru o familie nu pentru un burlac), sa am meseria favorita cand termin examenele care le am de dat si sa mor la 60 de ani.

| Euletitia a răspuns:

Visul meu cel mai mare e sa urmez Facultatea de Litere, sectia romana-engleza, fiiind pasionata de literatura si in general de arta si buna vorbitoare a limbii engleze, si sa absolv aceasta afcultate cu medie mare.Pana atunci, imi doresc mult sa promovez BAC-ul cu media 10 si muncesc pentru atingerea acestui ideal. De asemenea, visul meu e sa obtin permisul de conducere categoria B si sa-mi cumpar o maina draguta, nu scumpa, dar care s afie a mea si de care sa ma servesc de acte ori am nevoie.

Răspuns utilizator avertizat
| Heng a răspuns:

1. Prioritar pentru mine este sa invat cat mai bine, pentru visul de a deveni pilot.
2.Salt cu parasuta.
3. Muulta adrenalina!

| MariaaFairytale a răspuns:

Uuuh...sunt multe! love struck
Termin scoala (nu stiu inca la ce sa intru as vrea propunerii)
Ma distrezhappy
Si la 29+ anii fac o familiehappy
Si continui viata fericita (p.s cantand

| 3udoareu a răspuns:

Poi...am 16 ani acum.1) imi gasesc jumatatea love struck 2) incep sa le dovedesc parintilor ca st capabila si descurcareata ca si ei 3)iau permisul 4)iau Bacu-ul 5) cer finantare europeana 6)termin facultatea la fara frecventa( n-am timp de invatat eu laughing iar timpul inseamna bani) 7) fac nunta in 2020 8) fac un copil in 2015, 9) imi fac alte planuri de viitor laughing Voi ce va doriti dl viata?batting eyelashes

| Toxicℓσνє a răspuns:

Sa fac academia de politie.big grin..Si sa ajung politista sub acoperire [asta e visul meu :X]

| Cristiana4 a răspuns:

Sa ma distrez, iar pe la 23-24 de ani sa-mi fac o familie si sa`mi gasesc un serviciutongue