| steaua12 a întrebat:

Aveti vreun id de doctor endocrinecolog sa vb cu el cu cresterea in inaltime va rog frumos?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci frumos la medicul de familie, iei o trimitere si te duci la consultatie, nu iti da nimeni consultatii pe mess.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi mai bine in policlinica. Esti elev si nu platesti consultatia. Acolo ti se vor face si niste teste. Pe vorbe, nimeni nu da un raspuns corect.

Răspuns utilizator avertizat
| XHHHX a răspuns:

Din ce jud esti?

| karsivan a răspuns:

Nici un doctor nu-ti acorda consultatie on line, te duci si i-ti faci programare.

| steaua12 explică:

Iasi

| Arina321 a răspuns:

Buna. Nu poti vorbi cu medicii pe messenger pentru ca o discutie cu un medic inseamna consultatie, si aceasta se plateste. Cati ani ai? Am fost si eu recent la endocrinolog pentru o consultatie si o radiografie tot pentru cresterea in inlatime... Te sfatuiesc sa nu iti pierzi banii si timpul cu lucrurile astea daca ai mai mult de 15 ani.