| Vasea96 a întrebat:

Bă fraților la științe ale naturii se da bac la mate? și aș mai vrea sami scrieți toate profilurile la care nu se da bac la mate( și desigur la ce se dă) mersi anticipat

3 răspunsuri:
| Katiecars a răspuns:

Da, la stiinte ale naturii se da bac la mate, dar de M2, nu e de M1, ca la mate-info ( e putin mai usor). La filiera teoretica, nu se da bac la mate la filologie si stiinte sociale sau blingv.

| Tripleevil a răspuns:

Da se da.

| bogdan133 a răspuns:

La stiintele naturii / mate - info se da bacul la matematica, la stiinte-sociale, biligv si cele care nu sunt pe real nu se da bacu' la mate