| codrin53i37 a întrebat:

Ba sunt si eu a 8 a vai de p mea nici nu stiu daca trec clasa, ce liceu imi recomandați? gen cel mai usor sa zic asa

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Straduieste-te sa nu ramai corijent sau repetent, ca la liceu ajungi oricum, la cel de constructii sau agricol, fiindca acolo se intra fara concurs si intotdaeuan raman locuri.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Contează ce recomandam noi? Contează unde intri.

| gabicoo a răspuns:

Tehnologic.

| johnnny123 a răspuns:

Nici măcar nu spui în ce oraș cauți liceu. Sau nu are importanță? Te interesează și licee din Oradea, și licee din Constanța?

Oricum ar fi, cred că în primul rând ar trebui să te concentrezi pe trecut clasa, și abia apoi să te gândești la liceu.

| AlexandruContFacutLaMisto a răspuns:

Vere rolling on the floor daca tu nu esti vai de aia a ta rolling on the floor adica esti prost de bubui, la evaluarea aia inseamna ca iei 2-3 si o sa fii bagat automat la ultimu liceu unde intra pleava.Ce liceu sa-ti recomand -)? O sa te bage automat sistemu la liceu care mai e disponibil, toti elevi isi pun la variante de la cel mai bun la cel mai slab, dar si intra unde prind fiecare.O sa intri la ultimu liceu probabil auto, acolo faci chestii de mecanica, macar iesi un mecanic cu salar calumea daca te tii.

| qVlad12 a răspuns:

Profesionala