| Skylerx a întrebat:

Bacemi, tu esti? Asa... Deci, mi-am ales o poza care sa o pun la avatar dar nu merge! Vreau sa zic ca nu e misca!

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Daca vrei trimite-mi un mesaj pe privat si imi dai poza si incerc eu sa o fac asa cum vrei.

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Daca vrei trimite-mi un mesaj pe privat si imi dai poza si incerc eu sa o fac asa cum vrei .

| andreea4ever a răspuns:

Ai pus o animatie la avatar? Nu cred ca merge sa se miste.

| lololololol a răspuns:

Trebuie sa astepti 20 de minute ca sa se schimbe poza... Si PS: exista mesaje private. Daca nu se schimba, e prea mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici mai multe imagini care se misca: http://photobucket.com/images/fairy/?page=2&userinit=true&source=header