| AnaMaria23682 a întrebat:

Băi eu nu stiu ce sa fac cu viata mea sunt a 8-A vreau sa ma duc la Carmen Sylva pe arte dar mama ma descurajează nu stiuuuu ce sa fac ca sunt praf si la matematică.

13 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai inceput cu "Bai" si nu stii cand se pune punct si virgula, nici la romana nu esti bun. O scoala profesionala sau un liceu tehnologic ar fi bun. Mai este si solutia: fotbalist.

| AnaMaria23682 explică (pentru Salontanul):

Sunt fată. Si vorbesc cum vreau si sa stii ca ma pricep destul de bine la romana dar daca aici nu vreau sa pun virgula sau sa vorbesc expresiv pe placul tau? Care e problema esti perfect si nu stiu eu? Eu nu sunt recunosc dar nici in halu ăsta

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnaMaria23682):

Deci tu te astepti sa primesti un raspuns serios care chiar sa te ajute si tu refuzi sa te straduiesti cat de putin sa scrii ceva mai inteligibil (de exemplu care e intrebarea? tu doar ai afirmat ceva + ceea ce a mentionat si Salontanul) si sa fii mai respectuoasa? Mhm... Cred ca am zis destul.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru AnaMaria23682):

Lasind deoparte problemele tale de atitudine inerente virstei... da sa vedem si noi niste desene. Poate meriti incurajata in sensul asta si o sa ai ce sa ii arati si mamei, sau poate ca ar trebui sa te gindesti la altceva.

| AnaMaria23682 explică (pentru anonim_4396):

Du.te.n *** mea de perfect

| AnaMaria23682 explică (pentru anonim_4396):

Cum suferiti uni de voi

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnaMaria23682):

Deci tu ai dreptate si astia (s-au strans vreo 3) care puncteaza diferite chestii sunt nebuni, nu?
Nu astept niciun raspuns, dar daca vrei raspunzi in continuare.

| AnaMaria23682 explică (pentru anonim_4396):

Nu, imi pare rău daca te-am deranjat mai bine nu comentai si gata.

Răspuns utilizator avertizat
| Necunoscutu92 a răspuns:

La ce materi esti bun?

| AnaMaria23682 explică (pentru Necunoscutu92):

Romana dar nu ma pricep la engleză dar pe mine ma pasioneaza desenul