| anonim_4396 a întrebat:

Băieți/bărbați, dacă o colegă de muncă v-ar îmbrățișa atunci când sunteți singuri (până acum nu o mai făcuse) și v-ar spune că e (foarte) fericită că lucrează în acel loc, că are un coleg ca voi, voi ce ați crede:
1. De fapt vrea să vă transmită (subliminal) că vă îndrăgește pe voi.
2. Că, chiar e fericită că lucrează în acel mediu, dar nu că are (neapărat) "bucurii" la voi?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Prima varianta

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

3. E ciudata.

Daca tot ma imbratiseaza, ar face bine sa mi se adreseze direct.
Daca ii place locul si nu de mine, ar face bine sa nu ma imbratiseze.

| relian a răspuns:

Daca de exemplu tu aratiu bine ca femeie,eu lucrez cu tine, apoi ma sau te imbratisezi, e clara pentru ce facem asta nu?laughing normal ca nu o sa fiu fericit ca lucrez acolo, n-are nici o legatura munca cu tine laughing deci de fapt iti transmit ca te plac si ca as vrea mai mult daca esti de acord laughing
Din pacate nu is coleg cu tine laughing bine nici nu stiu cum arati, sa stiu daca mas baga sau nu, zic sa arat ceva

| mi25 a răspuns:

Iti transmite ca te vrea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă m-aș trezi că iși turtește sânii de pieptul meu și îmi spune că e fericită că lucrează cu mine aș crede-o pe cuvânt.
O spun cu modestie, eu sunt o prezență plăcută și oricui i-ar face plăcere să mă aibă coleg.

Deci, are și ea dreptate.

| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

1.

| MasuDinamo29 a răspuns:

Te vrea rau de tot da i o