| Anonoim a întrebat:

Baieti o stiti pe inna inainte sa devina cantaresa si bunaciune
uitati-va aici http://www.peaici.ro/......-si-video/
ce diferta nu?

12 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Vai Doamne, zici ca nici nu-i ea. straight face M-am uitat la video si am observat ca avea si dinti ca de monstru, cum ii avea Bianca Dragusanu inainte.laughing Numai bunaciune nu e. straight face

Plus ca nu-mi place cum canta. straight face

| Eff a răspuns:

Inna e bunaciune? hmm

nici de partea cu cantareata nu sunt prea sigura. whistling

or maybe it's just meoh go on

| Ponk a răspuns:

Foarte diferit straight face

| daηă a răspuns:

Vai de urata era inainte laughing

| EstiApreciatDacaEstiDiferit a răspuns:

Stiam cat de urata e laughing
mie nu-mi place inna, niciodata nu am considerat-o bunaciune, e mai pitica decat mine chiar si pe tocuri, eu am 14 ani, si nu-s grozav de inalta laughing
si stiu ca si acum e urata, dar voi nu vedeti din cauza machiajului/photoshopului laughing

| alessutz11 a răspuns:

Diferenta este foarte mare, dar sa fim seriosi, ce vedeta nu-si cheltuie toti banii pe operatii estetice? Si apropo de remarca, nu e chiar o mare "bunaciune". Si desi e in Hot Billboard Top 100 pe locul 1 sau nu mai stiu unde, mie nu mi se pare asa o "cantaresa" buna. Si nu-s baiat, tine minte asta...winking

| Mera a răspuns:

Aia-i Inna?!

| Mera a răspuns:

@ZuZZu- in a doua poza e Inna de acum.

| Panda15 a răspuns:

Mda in a doua parca nu e asa mare diferenta in prima...nu seamna enormal sa arate bine acu pentru ca doar e celebra

| kidDu_6567 a răspuns:

In a doua poza...parca seamana, dar in prima poza e o f. mare diferenta...

| chicka a răspuns:

God, ce oribil arata inainte!

| lacilaci19 a răspuns:

Naspa raulaughing... oricum nu imi place innabig grin