| Oovidiu22 a întrebat:

Banana ajuta la creșterea penisului?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nimic nu ajuta, dar nu cat de mare e contează și grosimea, asta spun studiile, pentru o erecție buna manca usturoi, ceapa și genuflexiuni cu greutăți

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ajuta nimic la cresterea penisului...

| dullcat a răspuns:

Nu.Totul tine de genetica, nu de altceva.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu

| ReddY25 a răspuns:

Haha nu

| sammie a răspuns:

Nu wtf.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Desigur. Doar dacă o cumperi de la o fată care îți zâmbește și e frumoasă.

Răspuns utilizator avertizat
| DorinaK a răspuns:

Da. Alea pentru gatit.

| Cherciumihai a răspuns:

Nu există dovezi științifice care să susțină că consumul de banane ar face asta. Este important să fii conștient că astfel de afirmații nu sunt susținute de cercetare și este important să nu te lași influențat de informații neconfirmate. Dacă ai întrebări sau preocupări legate de sănătatea ta sexuală, este recomandat să consulți un medic sau specialist în domeniu.