| anonim_4396 a întrebat:

Bărbați, un test de sinceritate pentru voi.
Să zicem că ați fi într-o poziție de conducere, ați arăta bine, ați avea o personalitate plăcută, statut și bani.
Printre angajații voștrii se află o angajată tânără, drăguță, harnică, eficientă, apreciată mult de voi.
În ochii voștrii ea e un copil, așa fiindu-i și personalitatea: mai mult copilăroasă dar totuși responsabilă.
De la un timp, subtil și gradual, vedeți că tânăra angajată se "dă" la voi, chestie pe care o face când sunteți singuri.
Ați lua în seamă gesturile ei sau le-ați considera copilării?
Ați profita, încercând să întrețineți relații intime cu angajata?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Părerea mea o știi deja.
Dacă există o relație de muncă (îmi e angajată), nu vor exista sub nici o formă alt fel de relații.
Dar aș purta o discuție cu ea, i-aș explica și i-aș spune să se potolească dacă nu vrea să rămână fără locul de muncă.

5 răspunsuri:
| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Doar un om de nimic sar culca cu angajați lui și tot un om de nimic sar culca cu șeful lui sau șefa lui. Ce se aseamănă se adună.

| relian a răspuns:

Tot la sefu tau ai ramas laughing frate nu mai stii ce sa intrebi,cum sa formulezi,dar ideea e tot aia,sefu tau si-o trage cu tine,ori tu visezi sa tio tragi cu ala laughing ai pus nu mai stiiu cate intrebari pe tema asta,nu te-ai plictisit oare?

Dal dracu de sef,gaseste un barbat ce nu lucreaza cu tine,mergi la un club la bar, in parca vezi tu, sefu ala ce tot spui tu, iti zic ce o sa gfaca, o sa ti-o traga si apoi iti da liber, iar daca o sa insisti pe linga el te da si afara de la job laughing o sa fii si f-tuta si fara job cam asta o sa se intimple.

| literallythesamebruh a răspuns:

Nu. Cât timp îmi este angajată nu mi-aș permite să fac astfel de chestii. În schimb, ei i-aș asigura o concediere frumoasă dacă nu încetează. happy

| Emma30555 a răspuns:

Daca ea se" da" la el nu inseamna ca el profita, inseamna ca el cedeaza tentatiei dupa parerea mea. Dar daca ea este o copila atunci este posibil ca el sa nu cedeze tentatiei. ( dupa mine o fata daca are curaj sa faca avansuri unui barbat nu e chiar copila inocenta, adica cam stie ce vrea, o fata copilaroasa nu ar indrazni, asa cred eu)

| relian a răspuns:

Tu esti utilizatorul pufuleti sau ceva genul asta? Din intrebarile ce le postezi pe aici si exprimare, ewtc pare ca ai fi pufuleti laughing deci ce sa intimnplat cu contul ala pufuleti, gata te-ai plictisit ori ce?