| ecristinamc a întrebat:

Boon.
Consider ca aici este locul intrebarii deci sper ca ea sa fie acceptata.
Cred ca mul, ti dintre voi va uitati la Dansez pentru tine, pe protv.
Nu mai este mult si vine Finala.
As vrea ca aici sa spuneti pe cine credeti ca va fi in finala si exact locurile.De exemplu:
Locul 1 il va lua Gheorghe
Locul 2 Ioana
Locul 3 Laura
Bine?
Apoi veti spune un singur cuplu care v-ati dori dvs sa castige.
Sper sa raspundeti cat mai multi la acest pronostic si nu va chinuiti sa luati fundita.
Fundita o va lua la sfarsitul cooncursului.
Cine va pronostica corect va primi fundita.
Haideti sa vedem acum cine are dreptate.
UItati ce spun eu:
Locul 1:Iuliana si Grigore
Locul 2big griniana si partenerul ei
Locul 2:Morosanu si colega lui
Echipa preferata:Iuliana si Grigore

Răspuns Câştigător
| angel13 a răspuns:

Locul 1: Iuliana si Grigore
Locul 2: Magda si Morosanu
Locul 3: Andreea si Antonio

preferatii mei sunt morosanu cu magda si iuliana cu grigore sper sa ia locul 1 unul din ei happy

7 răspunsuri:
| BicolorBell;x a răspuns:

Hi!
In primul rand vreau sa va spun ca nu vor castiga cei care au un caz mai special, ci cei care danseaza, de aceea este un concurs de dans.
Dupa parerea mea, Catalin si Liuba vor castiga, deoarece danseaza f bine.
PE locul doi ar fi Iuliana si Grigore, iar pe al 3'lea Diana si parteneru.

| Irina a răspuns:

Preferati sunt Grigore si Iuliana, bineinteles. si sper din tot sufletul sa termine pe primul loc. Restul clasamentului nu ma intereseaza, dar cu siguranta vinerea viitoare va pleca Botezatu pentru ca lupta pentru un "caz" penibil.

| Alexandra. a răspuns:

Locul 1 : Andreea & Antonio
Locul 2 : Catalin & Liuba
Locul 3 : Diana & Adi
zic euuuu big grin

| Silvia a răspuns:

1.Moroşanu si Magda
2.Botezatu si Liuba
3. Diana si Adi
Aceştia îmi plac mie cel mai mult, însă sunt sigură că Iuliana şi Grigore vor câştiga pentru că au un caz mai special.
Dacă ar fi să fac clasamentul după cum cred că va ieşi, nu după preferaţi, cred că ar fi aşa:
1. Iuliana şi Grigore
2.Moroşanu şi Magda
3.Botezatu şi Liuba.
Echipa preferată : Moroşanu şi Magda.

| ecristinamc explică:

Pana acu doar eu, angel 13 si toxic drug mai suntem in joc.In rest...ati scris botezatu sau diana iar ei au iesit...

| babygirlmeli a răspuns:

1 : Botezatu si partenera
2: Morosanu si partenera
3: negru' ala big grin cu partenerabig grin

preferata? Botezatu si partenerahee hee

| Didw a răspuns:

Sunt de acord cu tine exact la fel vreau si eu kiss