| rdr20z a întrebat:

Brigada Antiterorista (Sri) recruteaza doar militari/politisti? Pe siteul lor nu scrie asa ceva si zice doar ca daca ai liceul si restul conditiilor poti aplica. Ce credeti?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ai fi campion (măcar european) la tir, karate sau ceva asemănător, ai avea șanse altfel, pas

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fă cerere online. Nu sunt informații pentru public. Vei fi contactat după. Sau nu.

| Wr3nch a răspuns:

Probabil oricine poate aplica dar ca militar/politist esti deja antrenat si ai sanse mai mari sa treci testele.

| RaAlexandra a răspuns:

Sunt informații confidențiale si nu te astepta sa gasesti mare lucru, este foarte greu sa intri insa poti incerca