| Anannda a întrebat:

Buena TPU! Doream sa va intreb daca stiti cum pot suna la un casting pentru Disney Chanel, am inteles ca trebuie sa vorbesti Cu un agent care Iti i-a datele si de acolo Iti spune in ce tari urmeaza sa fie castinguri. Eu am sa plec in curand in Barcelona poate va urma un casting acolo. Daca stiti numarul va rooog dati-mil! Mersi anticipat! fundita

2 răspunsuri:
| deeah2elen a răspuns:

Disney Channel este produs in America, deci probabil ar trebui sa mergi pana acolo pentru a putea da o proba.

| c0ton a răspuns:

Disney Chanell este facut in America dar exista in unele tari auditi speciale pentru disney channell. Cauta pe iternt auditi disney chanel poate gasesti ceva