| junkistul a întrebat:

Buma TPU in momuntul asta is la lucru si lucrez 24 cu 24 ca agent de securitate e ok pentru ca am un calculator dar nu am jocuri nici nu pot sa downloadez si nu are nici sunet deci ce pot face cu un comp care are doar net?

4 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Poti citi carti online, poti citi toata presa, bloguri, poti naviga cu Google Earth sau Maps etc.

| AleDia a răspuns:

Joaca-te online scrie si tu pe google jocuri cu masini sau ce vrei tu.

| LucianStroe a răspuns:

De exemplu intri aici pe site si ne intrebi pe noi ce poti sa faci cu el laughing)

| Icar25 a răspuns:

Care este motivul pentru care nu are sunet? De facut poti sa faci multe pe un pc cu conexiune la intenet depinde doar de tine sdaca vrei sa faci ceva constructiv sau doar sa iti omori timpul. Ca sa iti omori timpul ai putea sa te joci online sunt o gramada de jocuri de browser cu care sigur iti trece timpul usor.