| anonim_4396 a întrebat:

A făcut cineva practică la BRD și îmi poate oferi informații?

Răspuns Câştigător
| Yuoia a răspuns:

A, despre asta e vorba?
Veti trece prin toate compartimentele si veti vedea cum se lucreaza in fiecare din ele. De la front office si pana la coordonare. Poate chiar veti lucra sub supravegherea angajatilor, daca sefii agentiilor au incredere.

5 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Nu in BRD, dar am idee. Ce anume vrei sa stii?

| MirunaRaluca4 a răspuns (pentru Yuoia):

Acum la sfârșit trebuie să facem practică de specialitate și m-ar interesa ce activități oferă ei studenților, ce anume fac studenții acolo?

| MirunaRaluca4 a răspuns (pentru Yuoia):

Multumesc mult

| Yuoia a răspuns (pentru MirunaRaluca4):

Succes!

| Yuoia a răspuns (pentru MirunaRaluca4):

A, despre asta e vorba?
Veti trece prin toate compartimentele si veti vedea cum se lucreaza in fiecare din ele. De la front office si pana la coordonare. Poate chiar veti lucra sub supravegherea angajatilor, daca sefii agentiilor au incredere.

| Eugenonut1 a răspuns:

Nu am facut dar incearca sa cauti tutoriale pe Youtube. Sper ca te.am ajutat